Přeskočit na obsah
Welcome in 2018!

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda!

Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny :-)

Máme pro Vás s Lucií opět připraveny lekce, jak jste zvyklí, či si můžete přečíst na záložce KURZY tady u nás na webu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Jsme plné sil a nových hula zážitků a moc rády se s vámi o ně podělíme a na lekcích to spolu pěkně roztočíme :-)

 

Instruktorka – Majda

Kontakt +420 608 63 11 99

Email: magda@hula-hoop.cz

 

Instruktorka – Lucie

Kontakt +420 774 787 797

Email: lucie@hula-hoop.cz

 

Hesla pro rok 2018 jsou „zašmrndlej si“ a „šmidlíkačka“.

Vaše hoopipi Majdalí xxx :-)

Hoop Zprávy

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »

Lekce v tělocvičnách opět od ŘÍJNA s Majdou!

Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Listí pomalu začíná opadávat ze stromů, ale sluníčko tomu stále dává a babí léto je v plném proudu :-). Proto se budeme ještě zdržovat v září venku. Pro bližší info o aktuálních lekcích, prosím sledujte naše facebookové stránky, nebo přímo zavolejte ... více »

Prázdninové kurzy v parcích Prahy!

A je tady léto! Prázdniny, sluníčko, zmrzlina, rosa na trávě po ránu, bosé nožky, letní šaty, sluneční brýle, vůně posečené trávy, zelená…všude se to zelená, aperol spritz, bílé vínko s ledem, zázvorová limonáda, pivní zahrádky, města duchů, moře, plovárna, třešně, kávička venku a tak dále a tak dále….vše co vám evokuje příjemnou ... více »