Přeskočit na obsah

Kruhy

Vyrábíme několik variant kvalitních ručně vyráběných hula hoop obručí. Každý kruh má jinou vlastnost, takže je vhodný pro jiný druh kroužení. Všechny vyrábíme v nejrůznějších barevných variacích, ze kterých si v našem e-shopu můžete vybrat, nebo si zvolit barevnou kombinaci na přání. Na obruče používáme jen ty nejkvalitnějsí pásky, vyráběné přímo na hula hoopy. Představivosti se meze nekladou!

Pro pokročilé

Pro pokročilé

Kruhy pro pokročilé jsou menší a lehčí kruhy s váhou cca 280 g, průměr trubky 1,6 cm. Kroužení s nimi je velmi rychlé, vhodné na performance a kroužení s více hula hoopy najednou. Shop!
Rozkládací

Rozkládací

Perfektní varianta pro cestování! Kruh může být rozložitelný na 3, 4 či 5 částí, nebo varianta kdy se kruh složí na dvě poloviny. Kterýkoliv z fitness, dance, pokročilých a ohňových kruhů můžeme vyrobit rozkládací. Shop!
Dance

Dance

Dance hula hoop je obruč střední váhy cca 430 g, průměr trubky 2 cm, tudíž perfektní pro začátečníky ale i pokročilé. Jeho střední váha umožňuje snadné naučení nových triků a je taktéž vhodný na performance. Shop!
Fitness

Fitness

Fitness obruč je nejtěžší z kruhů, váha cca 600 g, průměr trubky 2,5 cm, tudíž je přesně to co hledáte na nejefektivnější posílení svalů. Díky jeho hmotnosti je kruh pomalejší a dobře se s ním učí nové triky. Shop!
Svítící

Svítící

Nádherný svítící kruh s fotoluminesenční páskou. Páska svítící ve tmě vydrží až několik hodin a vyzařuje jasné zelené světlo. Perfektní varianta na performance! Pásky jsou na kruhu v kombinaci svítící, lesklá a textilní. Svítící páska má na denním světle nažloutlou barvu. Shop!
Dětské

Dětské

Myslíme taky na naše nejmenší. Dětské kruhy ve spoustě barevných variant. Tyto kruhy jsou menších velikostí a váhy, abychom to mohli roztočit i s nastupující hula hoop generací :) Shop!
Ohňové

Ohňové

Ohňové kruhy jsou ideální na venkovní fire show! Kruhy vyrábíme s libovolným počtem ohňových knotů, normální i rozkládací varianty. Upozornění: Tyto kruhy jsou s ohněm k použití jen ve venkovním prostředí. Kruhy jsou určeny pouze pro zkušené performery. Před každým použitím zkontorlujte, zda jsou všechny knoty pevně uchyceny ke kruhu. Kroužení s tímto kruhem je na vlastní nebezpečí, nezodpovídáme za chybné použití. Shop!