Přeskočit na obsah
Dovolená

Dovolená

Ahoj hoopeři!

Tento týden, od 1.7.2013 do 7.7.2013, mám dovolenou a jsem mimo Prahu, takže bohužel musím zrušit jak dnešní (pondělní) tak středeční lekci hula hoop. Ohledně lekcí na příští týden dám vědět co nejdříve. Pokud bude venku pěkně, plánuji lekci od 18:30 do 20:00 na Kampě. Takže jestli budete mít zájem, ozvěte se mi prosím.
Mějte se fajn a těším se za týden!

Lucie

Hoop Zprávy

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »

Lekce v tělocvičnách opět od ŘÍJNA s Majdou!

Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Listí pomalu začíná opadávat ze stromů, ale sluníčko tomu stále dává a babí léto je v plném proudu :-). Proto se budeme ještě zdržovat v září venku. Pro bližší info o aktuálních lekcích, prosím sledujte naše facebookové stránky, nebo přímo zavolejte ... více »