Přeskočit na obsah
Halloweenský Workshop v Kobeřicích u Opavy je tu!

Halloweenský Workshop v Kobeřicích u Opavy je tu!

A máme tady něco extra pro zapálené hoopery i novice na severu Moravy :-)

Chcete si vyzkoušet něco nového? Máte rádi tanec a pohyb? Doma se vám válí obruč a nevíte si s ní rady? Přijďte se podívat na Workshop HULA-HOOPu s Majdou :-)

Akce se koná v sobotu 31.10.2015 v Hasičárně v Kobeřicích na Opavsku od 15:00. Sebou si vezměte dobrou náladu a na sebe nejlépe úplé bavlněné oblečení (leginy, tričko/tílko). V sále nám zatopí a budeme mít hezky teploučko.

Ve 2hodinovém programu se seznámíme s obručí, co to vlastně hula hooping je, kde vznikl a jak se rozvíjel. Jak je to s hoopingem v České Republice. Jaké druhy obručí máme, která obruč je osobně vhodná pro vás.

Následně začneme kroužit. Pěkně od začátku, proto se prosím nebojte, že nemáte žádnou zkušenost s obručí. Vše si ukážeme. A ti, kteří si přišli pro pokročilé taneční kreace a chtějí se naučit nové triky, samozřejmě nebudou strádat.

V průběhu akce si připijeme na zdraví, aby se prolomily ledy a navodili jsme příjemnou atmosféru. Pokud se budete chtít osvěžit vodou, bude i ta :-). Přiležitost bude také na zodpovězení vašich dotazů.

Maminky s dětmi od 6ti let jsou také vítány, mladší děti po osobní domluvě :-)

Moc moc se těším na shledání a na to, že si spolu užijeme spoustu legrace a možná se také něčemu hezkému přiučíme :-)

Vstupné je dobrovolné :-)

Kontakt:
e-mail: magda@hula-hoop.cz
tel.: +420 608 63 11 99
FB.: HulaHoop.cz

Event: Halloweenský Workshop HULA-HOOP = Tanec s obručí

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »