Přeskočit na obsah
Halloweenský Workshop v Kobeřicích u Opavy je tu!

Halloweenský Workshop v Kobeřicích u Opavy je tu!

A máme tady něco extra pro zapálené hoopery i novice na severu Moravy :-)

Chcete si vyzkoušet něco nového? Máte rádi tanec a pohyb? Doma se vám válí obruč a nevíte si s ní rady? Přijďte se podívat na Workshop HULA-HOOPu s Majdou :-)

Akce se koná v sobotu 31.10.2015 v Hasičárně v Kobeřicích na Opavsku od 15:00. Sebou si vezměte dobrou náladu a na sebe nejlépe úplé bavlněné oblečení (leginy, tričko/tílko). V sále nám zatopí a budeme mít hezky teploučko.

Ve 2hodinovém programu se seznámíme s obručí, co to vlastně hula hooping je, kde vznikl a jak se rozvíjel. Jak je to s hoopingem v České Republice. Jaké druhy obručí máme, která obruč je osobně vhodná pro vás.

Následně začneme kroužit. Pěkně od začátku, proto se prosím nebojte, že nemáte žádnou zkušenost s obručí. Vše si ukážeme. A ti, kteří si přišli pro pokročilé taneční kreace a chtějí se naučit nové triky, samozřejmě nebudou strádat.

V průběhu akce si připijeme na zdraví, aby se prolomily ledy a navodili jsme příjemnou atmosféru. Pokud se budete chtít osvěžit vodou, bude i ta :-). Přiležitost bude také na zodpovězení vašich dotazů.

Maminky s dětmi od 6ti let jsou také vítány, mladší děti po osobní domluvě :-)

Moc moc se těším na shledání a na to, že si spolu užijeme spoustu legrace a možná se také něčemu hezkému přiučíme :-)

Vstupné je dobrovolné :-)

Kontakt:
e-mail: magda@hula-hoop.cz
tel.: +420 608 63 11 99
FB.: HulaHoop.cz

Event: Halloweenský Workshop HULA-HOOP = Tanec s obručí

Hoop Zprávy

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »

Lekce v tělocvičnách opět od ŘÍJNA s Majdou!

Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Listí pomalu začíná opadávat ze stromů, ale sluníčko tomu stále dává a babí léto je v plném proudu :-). Proto se budeme ještě zdržovat v září venku. Pro bližší info o aktuálních lekcích, prosím sledujte naše facebookové stránky, nebo přímo zavolejte ... více »

Prázdninové kurzy v parcích Prahy!

A je tady léto! Prázdniny, sluníčko, zmrzlina, rosa na trávě po ránu, bosé nožky, letní šaty, sluneční brýle, vůně posečené trávy, zelená…všude se to zelená, aperol spritz, bílé vínko s ledem, zázvorová limonáda, pivní zahrádky, města duchů, moře, plovárna, třešně, kávička venku a tak dále a tak dále….vše co vám evokuje příjemnou ... více »