Přeskočit na obsah
Hula-hoop.cz na České televizi!

Hula-hoop.cz na České televizi!

Díky za každé „Dobré ráno“, díky za každý nový den :)

Dneska, krátce po sedmé hodině ráno, odvysílala ČT2 v pořadu Dobré ráno reportáž o hula hoop, kde mě pozvali jako hosta.

Natáčení bylo super, já i holky na mé lekci jsme si to užily! Děkuji všem zúčastněným!

Pro shlédnutí videa, klikněte zde.

Zdravím všechny mé Hula hoopáky :)

Vaše

Lucie Bierhausová

Hoop Zprávy

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »

Lekce v tělocvičnách opět od ŘÍJNA s Majdou!

Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Listí pomalu začíná opadávat ze stromů, ale sluníčko tomu stále dává a babí léto je v plném proudu :-). Proto se budeme ještě zdržovat v září venku. Pro bližší info o aktuálních lekcích, prosím sledujte naše facebookové stránky, nebo přímo zavolejte ... více »

Prázdninové kurzy v parcích Prahy!

A je tady léto! Prázdniny, sluníčko, zmrzlina, rosa na trávě po ránu, bosé nožky, letní šaty, sluneční brýle, vůně posečené trávy, zelená…všude se to zelená, aperol spritz, bílé vínko s ledem, zázvorová limonáda, pivní zahrádky, města duchů, moře, plovárna, třešně, kávička venku a tak dále a tak dále….vše co vám evokuje příjemnou ... více »