Přeskočit na obsah
Hula-hoop.cz na České televizi!

Hula-hoop.cz na České televizi!

Díky za každé „Dobré ráno“, díky za každý nový den :)

Dneska, krátce po sedmé hodině ráno, odvysílala ČT2 v pořadu Dobré ráno reportáž o hula hoop, kde mě pozvali jako hosta.

Natáčení bylo super, já i holky na mé lekci jsme si to užily! Děkuji všem zúčastněným!

Pro shlédnutí videa, klikněte zde.

Zdravím všechny mé Hula hoopáky :)

Vaše

Lucie Bierhausová

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »