Přeskočit na obsah
Hula hoop lekce ve Fitness Galaxie!

Hula hoop lekce ve Fitness Galaxie!

Ahoj všem příznivcům hula hoop!

Hula-hoop.cz se spojil s Fitness Galaxie, Arkalycká 1, Praha 4 Háje, a připravili jsme pro vás lekce hula hoop! Ty se budou konat vždy v pondělí 16:00 – 17:00 hod. a středu 16:30 – 17:30 hod. Lekce jsou otevřené pro začátečníky i pokročilé a jsou za velmi příznivou cenu 105,- Kč.

První lekce už toto pondělí 13.4.2015!

Fitness Galaxie je nejmodernější fitness centrum v Praze, nacházející se přímo na stanici metra Háje, linka C.

Kruhy budou k zapůjčení na lekci, s sebou si vezměte jen pohodlné, nejlépe bavlněné přiléhavé oblečení.

Moc se na vás těším!

Všechny hooping lekce

Lucie

 

 

8a0466cf6d63721c23ffe02b716570ca.large

Hoop Zprávy

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »

Lekce v tělocvičnách opět od ŘÍJNA s Majdou!

Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Listí pomalu začíná opadávat ze stromů, ale sluníčko tomu stále dává a babí léto je v plném proudu :-). Proto se budeme ještě zdržovat v září venku. Pro bližší info o aktuálních lekcích, prosím sledujte naše facebookové stránky, nebo přímo zavolejte ... více »

Prázdninové kurzy v parcích Prahy!

A je tady léto! Prázdniny, sluníčko, zmrzlina, rosa na trávě po ránu, bosé nožky, letní šaty, sluneční brýle, vůně posečené trávy, zelená…všude se to zelená, aperol spritz, bílé vínko s ledem, zázvorová limonáda, pivní zahrádky, města duchů, moře, plovárna, třešně, kávička venku a tak dále a tak dále….vše co vám evokuje příjemnou ... více »