Přeskočit na obsah
Hula hoop lekce ve Fitness Galaxie!

Hula hoop lekce ve Fitness Galaxie!

Ahoj všem příznivcům hula hoop!

Hula-hoop.cz se spojil s Fitness Galaxie, Arkalycká 1, Praha 4 Háje, a připravili jsme pro vás lekce hula hoop! Ty se budou konat vždy v pondělí 16:00 – 17:00 hod. a středu 16:30 – 17:30 hod. Lekce jsou otevřené pro začátečníky i pokročilé a jsou za velmi příznivou cenu 105,- Kč.

První lekce už toto pondělí 13.4.2015!

Fitness Galaxie je nejmodernější fitness centrum v Praze, nacházející se přímo na stanici metra Háje, linka C.

Kruhy budou k zapůjčení na lekci, s sebou si vezměte jen pohodlné, nejlépe bavlněné přiléhavé oblečení.

Moc se na vás těším!

Všechny hooping lekce

Lucie

 

 

8a0466cf6d63721c23ffe02b716570ca.large

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »