Přeskočit na obsah
Hula hoop lekce ve Žlutých lázních

Hula hoop lekce ve Žlutých lázních

Zdravím všechny hooperky a hoopery!

Od tohoto pondělka 4.6.2012 mi začínají kurzy hula hoop ve Žlutých lázních v Praze 4 Podolí, Podolské nábřeží 3/1184. Zde se jednoduše dostanete tramvají č. 3, 17, 16 a 21 zastávka Dvorce, nebo autem, parkoviště je zde k dispozici.

Kurzy se konají v pravé části areálu u písečné pláže a to každé pondělí od 18:30 hod. do 20:00 hod.

Vítáni jsou všichni, jak začátečníci, tak i pokročilí. Kruhy zajistím já, takže s sebou jen pohodlné oblečení (nejlépe bavlněné na tělo) a chuť to roztočit! :)

Těším se na Vás!

Lucie

Všechny naše hooping kurzy najdete v sekci kurzy.

Zlute-Lazne-610

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »