Přeskočit na obsah
Nové lekce s Majdou!

Nové lekce s Majdou!

Rádi bychom všechny pozvali na nové lekce hula hoop!

Ty budou probíhat každou středu 18:00 – 19:00 hod. v krásném tanečním sále ve fitness GYM 1 Fügnerovo náměstí 5, Praha Vinohrady.

Lekce začínají již tuto středu 15.4.2015!

GYM 1 se nachází pouhých 5 minut chůze od stanice I.P.Pavlova a 10 minut od náměstí Míru.

Prostor disponuje sprchami, šatnou a saunou. Takže pokud se budete cítit po lekci na relax, vše je dostupné.

Kruhy budou k zapůjčení na lekci. Pokud si přinesete svůj kruh, uvítáme to.

Před každou lekcí se prosím přihlaste přes náš kontaktní formulář.

Budu se na vás moc těšit!

Podívejte se na úplný rozvrh hula hoop lekcí.

Majda

 

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »