Přeskočit na obsah

Nový kurz Hula hoop

Ve čtvrtek proběhla má první hodina Hula hoop.

Byla jsem zpočátku nervózní, ale nakonec jsem si ji parádně užila. A to hlavně díky uvolněné atmosféře, kterou jsme si tam s holkama a nakonec i s jednim mužem :) vytvořili. Šlo vám to skvěle! Kurzy se konají každý čtvrtek od 19:00 hod. Příští čtvrtek 17.11. kurz výjimečně není, protože je kvůli státnímu svátku zavřeno. Více informací ohledně kurzů najdete v menu „kurzy“. Těším se na vás!

Podívejte se na úplný rozvrh hula hoop lekcí.

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »