Přeskočit na obsah
Ohlédnutí za Holešovickým Fashion Marketem v dubnu 2015.

Ohlédnutí za Holešovickým Fashion Marketem v dubnu 2015.

DSC02914

Krásný letní čtvrtek všem hooperům a hooperkám přeji :-)

Ufff….konečně se dostávám k fotkám a malému ohlédnutí za skvělým prokrouženým víkendem, který jsme měly tu čest strávit na dubnovém Holešovickém Fashion Marketu s Hula-Hoop.cz! :-)

DSC02915

Tímto bych chtěla poděkovat pořadatelům a všem skvělým lidičkám spojeným s touto Fashion událostí! Nejenže jsme za víkend poznaly spoustu zajímavých lidí, ale také jsme měly možnost udělat trošku radosti s malou hula hoop show a samozřejmě workshopem. :-) Bylo nám nesmírným potěšením roztočit hvězdné kruhy a být také trochu „fashion“ s lesklými, barevnými kombinacemi obručí, které zaujaly nejen naše nejmenší. :-)

DSC02923DSC02893

Pokud máte i VY zájem o doprovodný program, ať už Fashion, Food marketu, či oslavě narozenin, výročí, svatbě a firemního večírku, nebo byste si chtěli pronajmnout dětské hula hoopy na oslavu nebo na léto na zahradu, prosím neváhejte kontaktovat náš Hula-Hoop.cz tým! :-)

Pokud potřebujete bližší informace, prosím napište/zavolejte na:

magda@hula-hoop.cz                                                        +420 608 631 199

Mileráda poradím a budu se snažit zodpovědět všechny otázky :-)

Hula-Hoop.cz hooooopipiii mávají a posílají pusiny :-) ***

DSC02932

Lucie a Majda <3

Hoop Zprávy

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »

Lekce v tělocvičnách opět od ŘÍJNA s Majdou!

Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Listí pomalu začíná opadávat ze stromů, ale sluníčko tomu stále dává a babí léto je v plném proudu :-). Proto se budeme ještě zdržovat v září venku. Pro bližší info o aktuálních lekcích, prosím sledujte naše facebookové stránky, nebo přímo zavolejte ... více »