Přeskočit na obsah
Ohlédnutí za Workshopem v Kobeřicích u Opavy

Ohlédnutí za Workshopem v Kobeřicích u Opavy

Milé hooperky a hula-hoop milující kružnice,

děkuji vám za účast a skvělou zábavu na workshopu v Kobeřicích. Především bych vám chtěla poděkovat, že jste dorazili i přesto, že se o víkendu chodilo na hřbitov zapálit svíčku a bylo nádherné podzimní počasí, které spíše lákalo k venkovním aktivitám :-). Speciální díky patří mé milované sestřičce Pavlínce, která hodně pomohla s organizací. Mamince a tatínkovi za podporu pozitivního myšlení a špiritu :-).

Brzy se těšte na workshop v Praze také s naší milovanou Hoopipi Lucií :-). Bude se odvíjet v podobném duchu. Plus nově k  dobrému pitíčku se bude servírovat i něco na zub z našich kuchyní :-) Sledujte naše webové stránky a Facebook pro aktuální info. Pojmeme to jako předvánoční Hula večírek! Stay in touch!

Vaše Majdalí <3

A jak jsme se vlastně měli? Snad Vám fotečky trošku přiblíží atmosféru….

Neobešlo se to bez přípitku, uvítání hostů a povídání o obručích a hoopingu!

DSC03529

Následně jsme se trošku protáhli, rozehřáli a příjemně naladili na kroužení :-)

DSC03531DSC03533

Rozkroužili jsme to hezky spolu, toto lítalo! :-)

DSC03542

Malé představení na závěr! Snad trošku potěšilo:-) S nejlepší asistentkou, neteřinkou Emičkou.

DSC03546DSC03549

A nakonec jsme se všichni hezky vyfotili se svou oblíbenou obručí.

DSC03554DSC03571

 Zapózovali jsme pro kamery :-)

DSC03568

Peťka se Zuzkou :-)

DSC03559

Ségry v akci :-)

DSC03564

Zaplétání do kruhu :-)

DSC03525

Třešnička na závěr: synovec Honzík v akci! :-)

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »