Přeskočit na obsah
POZOR nové lekce od Října 2015

POZOR nové lekce od Října 2015

Milé hooperky.

Jelikož je tady říjen 2015 a s tím už spojené podzimní plískanice, přesunuli jsme všechny lekce pěkně do teplíčka jednotlivých sálů :-)

Bohužel krásný sál v GYM1 jsme musely opustit. Náhradou za tyto lekce jsou příjemné sály v Joga Centru Sundari v Karlíně – co by kamenem dohodil od stanice metra Florenc. Lekce v tomto případě budou opět otevřené, to znamená, že může přijít kdokoliv si buď vyzkoušet lekci nebo začátečníci i mírně pokročilí. Jednotlivá lekce bude příští týden, tzn. Pondělí 5.10. a Středa 7.10. od 18:00 – 19:00 bude za 125 Kč. od 12.10. poté permanentka 10 lekcí 125 Kč, jednotlivý vstup 145 Kč.

Více informací a přihlašovací formulář naleznete zde https://www.hula-hoop.cz/kurzy.

Veškeré další informace nebo dotazy prosím směrujte na magda@hula-hoop.cz a nebo můžete volat na  608 631 199.

Aktuální informace také uvádíme na našich Facebookových stránkách. Zde se dozvíte nejčerstvější inforamace, mimo jiné i to, zda se lekce, třeba z důvodu dovolené, nebo nemoci nekoná, či zde zastupuje jiná lektorka, než je na dané lekci obvyklé.

Děkujeme všem hooperkám, za krásně strávené léto – bylo to s vámi perfektní, prokroužili jsme spousty hodiny spolu a doufáme, že tento podzim a následující zima budou ještě více roztočené a roztančené :-)

 

Za tým Hula-Hoop.cz Vaše Majda <3 Peace <3 Love <3 Hula-Hoop <3

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »