Přeskočit na obsah
Prázdninové kurzy v parcích Prahy!

Prázdninové kurzy v parcích Prahy!

A je tady léto!

Prázdniny, sluníčko, zmrzlina, rosa na trávě po ránu, bosé nožky, letní šaty, sluneční brýle, vůně posečené trávy, zelená…všude se to zelená, aperol spritz, bílé vínko s ledem, zázvorová limonáda, pivní zahrádky, města duchů, moře, plovárna, třešně, kávička venku a tak dále a tak dále….vše co vám evokuje příjemnou náladu a pozitivum letního období :-)

ALE hlavně co je důležité, můžeme roztáčet hvězdná kola pěkně na travičce venku :-). První „zkoušková lekce“ se uskuteční příští týden v úterý a to je 12.7.2016 v parku Riegrovy Sady u metra Jiřího z Poděbrad (zelená).

Sraz bude 17:50 u dětského hřište u vstupu do parku a poté se přesuneme na „palouček“ Podle nálady můžeme dát hodinku i dvě :-) Cena za jednu hodinku je 100 Kč. Samozřejmě s možností zapůjčení libovolného hoopíku zdarma :-)

Lekce jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé. Na lekcích si osvojíme základní znalosti hula hoopingu. Pořádně se na začátku spolu protáhneme a řekneme si v průběhu technické věci triků a cviků. Nejdříve natrénujeme excelentně triky, které budeme procvičovat na hodinách a postupně je budeme kombinovat do sebe. Jelikož jsou tyto lekce otevřené, budu se v průběhu hodiny věnovat každému jednotlivě a individuálně. Na závěr hodiny – souhr a následné protažení. Hula hoopy jsou na každé lekci k zapůjčení.

zapojené JÓGA prvky s hula-hoopem při rozcvičení

Na lekce doporučujeme krátké bavlněné oblečení, např. kraťasy a tílko. Kruh nejlépe drží na holé kůži a bavlněných materiálech.

Kruhy máme na lekcích k zapůjčení, ale pokud má někdo kruh vlastní, je vítáno, když si ho na lekci přinese.

Lekce jsou otevřené, což znamená, že si můžete kdykoliv lekci přijít vyzkoušet.

Na lekci se prosím vždy přihlašte předem:

Email: magda@hula-hoop.cz

Kontakt: +420 608 63 11 99

Jelikož je období dovolených hodiny se budou různě měnit. Sledujte proto naše Facebookové stránky, nebo nás kontaktujte osobně přes email, telefon :-)

s hula hoop láskou, vaše hoopipi

MAJDA <3

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »