Přeskočit na obsah
Zakroužený tropický týden s Majdou!

Zakroužený tropický týden s Majdou!

_IGP3724

Milé točnice.

Máme tady nový týden a s ním i novou chuť do točení s hula-hoop.cz :-) Jelikož naše polovička Lucie odjela roztáčet hvězdné kruhy do Maďarska na festival Ozora a tím tam věrně podporovat dobré jméno hula-hoop.cz, přebírám tento týden její lekce. Tudíž mne můžete vidět každý den tento tropický týden.

Táááákže holčičky, těším se vás na vaši radost a odhodlání, které jsou pro mne velkou inspirací a podporou + pohlazení po srdíčku, že se věnuji správné věci a to rozdávání radosti! A jaká je větší radost, než si vyběhnout na palouček s novou obručí a roztočit to tam s ještě skvělejšími lidmi!!!

Prográmek 3.8.-7.8. s Majdou :-)

3.8. Pondělí : 18:00 – 19:00 park Parukářka (zastávka BUS 136, 175. TRAM 9, 5, 26 – Olšanské Náměstí. METRO FLORA) úplně nahoře na planince.

4.8. Úterý : 18:00 – 19:00 ZŠ Jiřího z Lobkovic – venkovní hřiště (naproti Olšanským Hřbitovům)

5.8. Středa: 18:00 – 19:00 park Parukářka (zastávka BUS 136, 175. TRAM 9, 5, 26 – Olšanské Náměstí. METRO FLORA) úplně nahoře na planince.

6.8. Čtvrtek: 18:00 – 19:00 ZŠ Jiřího z Lobkovic – venkovní hřiště (naproti Olšanským Hřbitovům)

7.8. Pátek: Bonusová lekce na závěr v parku KAMPA 18:00 – 19:00 + překvapení :-) (bližší info a přihlášky prosím na magda@hula-hoop.cz, nebo na +420 608 63 11 99)

Tento týden jsou zrušeny lekce ve Fitness centru GALAXIE na metru HÁJE.

Jednotlivá cena za lekce je celý týden 95 Kč. Hodiny jsou samozřejmě otevřené, jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé kružnice, maminky jsou vítány v doprovodu ratolestí a to od 5ti let – děti takto budou mít hodinu a půjčení obruče za 60 Kč :-). Můžete se přijít podívat bez přihlášení, pokud budete mít čas si zarezevovat, upřednostňuji tuto verzi, ať vím, kolik obručí si mám sebou vzít.

Pokud byste měli jakékoliv další dotazy, neváhejte mi zavolat, napsat mailíka, facebook, sms !!! Není větší radosti, než se celý den bavit o kroužení, hoopování, třpytivých páskách, nových kombinací barev na kruzích, hudbě na kroužení etceterááá!

Těším se na vás a na pořádnou dávku inspirace, společné radosti a štěští :-)

Vaše Majda <3

Hoop Zprávy

Letní lekce hoopingu venku!

Kružítka milované. Jelikož se nám příroda bouří a venku je téměř letní počasí, pořádáme pro vás lekce hoopingu venku. Šmidlovačku, šmidlíkačku a vlastně spoustu zábavy si užijeme v parcích a různých venkovních prostorách Prahy. Všichni víme, že se nic nevyrovná tomu, než roztočit hvězdná kola pod svítícím sluncem s bosou nohu v ... více »

Welcome in 2018!

Krásný nový rok 2018 – přejí vaše hoopipi Lucie & Majda! Šup šup a máme tady nový rok. Je leden, počasí je jak víme velmi proměnlivé a my se chceme odreagovat, možná i něčemu novému naučit, ale hlavně se užít trošku legrace a na chvíli zapomenout, co se děje venku za okny ... více »

POZOR! Lekce v tělocvičnách již od zítra – úterý 19.9.2017

  Krásný začátek školního roku všem tancechtivým a rozkrouženým hooperům a hooperkám. Podzim nám přišel tento rok poněkud dříve a přinesl sebou zimu a uplakané počasí. V mysli nám stále leží vzpomínky z dovolených, ale do srdíček už se vkrádá vlezlý chlad. Proto bychom se měli přijít pěkně potěšit, rozkroužit hvězdné kruhy ... více »